Σύνδεση χρήστη

Περί του Ιστοτόπου

Η δημιουργία και η λειτουργία του δικτυακού τόπου του 1ου Γυμνασίου Αμαλιάδας εξυπηρετεί κυρίως τους παρακάτω σκοπούς:

• την προβολή παλαιών και νέων δραστηριοτήτων μαθητών και καθηγητών του σχολείου.
  • την σταδιακή ανάρτηση εκπαιδευτικού και διδακτικού υλικού, ώστε οι μαθητές που έχουν πρόσβαση στο Διαδίκτυο, να μπορούν να εργαστούν πάνω στα μαθήματά τους μέσω της σχολικής ιστοσελίδας.

Η ιστοσελίδα κατασκευάστηκε το Σχολικό Έτος 2010-2011 από τον κ.Μπόκο Αλέξανδρο, ΠΕ19 Πληροφορικής, και συντηρείται από το Σχολικό Έτος 2011-2012 από την κ.Άννα Γεωργακοπούλου, ΠΕ07 - Γερμανικής Φιλολογίας.

Παρατηρήσεις και επισημάνσεις ευπρόσδεκτες στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ).