Πολιτιστικό πρόγραμμα 2013-2014 "Θα γίνουμε η φαντασία σας και θα σας ταξιδέψουμε σε μέρη μαγικά.....κινηματογραφικά"

Στο πλαίσιο των Σχολικών Δραστηριοτήτων, εμείς φέτος θα …. κινηματογραφήσουμε …………….. Το πρόγραμμά μας ονομάζεται:

«Θα γίνουμε η φαντασία σας και θα σας ταξιδέψουμε σε μέρη …… μαγικά,….κινηματογραφικά….»

και εντάσσεται στην ενότητα «Κινηματογραφική Λέσχη».
Οι παρακάτω μαθητές της Β' Τάξης Ασημίνα,Διονύσης,Παναγιώτης,Μάνια,Αλέξης,Χρήστος,Κωνσταντίνα,Έλενα,Νίκος,Βάσια,Τζουλιάν,Μύριαμ,Αλέξανδρος,Κατερίνα,Δημήτρης,Χρήστος,Αναστασία θα συνεργαστούν,θα κουραστούν, θα διασκεδάσουν,θα δημιουργήσουν,θα κινηματογραφήσουν,θα ερευνήσουν,θα αναζητήσουν,θα διαφωνήσουν και θα απολαύσουν αυτό το κινηματογραφικό ταξίδι υπό την καθοδήγηση της καθηγήτριάς τους
κ. Γεωργακοπούλου Άννας ΠΕ07

Τετάρτη 14 Μαΐου 2014

Τελικά καταφέραμε να «ταξιδέψουμε» τους συμμαθητές μας και τους παρευρισκόμενους στο Λαζαράκειο Δημοτικό Μέγαρο Αμαλιάδας, την Τετάρτη 14 Μαΐου 2014 στην εκδήλωση «Έκφραση και Δημιουργία 2013-2014″  «σε μέρη μαγικά … κινηματογραφικά..» , όπως ακριβώς είχαμε υποσχεθεί.
Το αποτέλεσμα του πολιτιστικού μας προγράμματος  και ένα ταξίδι σε μέρη  μαγικά …. .κινηματογραφικά
μπορείτε να απολαύστε
στο ηλεκτρονικό μας περιοδικό